Uncategorized

Świadczenie zdrowotne – ubezpieczenie zdrowotne na narty, ubezpieczenie turystyczne

Coraz chętniej i częściej jeździmy po całym kontynencie. Szczególnie w wakacje, gdzie dodatkowo sprzyja piękna pogoda i znacznie dłuższe dni. Niestety często nie bierzemy pod uwagę tego, że podczas wypoczynku letniego mogą nas spotkać nieoczekiwane wydarzenia i wypadki. Nie tylko zimą niezbędne jest ubezpieczenie na narty. W okresie letnim również należy pomyśleć o świadczeniu takim jak ubezpieczenie turystyczne, które pokryje ewentualne koszty pomocy medycznej w przypadku wypadku lub przewlekłej choroby. Należy wtedy skorzystać z renomowanej ubezpieczalni, która zagwarantuje odpowiednią obsługę i pomoc w razie nagłego wydarzenia.

Ubezpieczenie kosztów hospitalizacji za granicą

Jedną z zaufanych i renomowanych firm jest Colonnade. Która wszystkie istotne świadczenia i w trybie natychmiastowym udziela ważnych informacji i pomocy w razie wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia czy problemów zdrowotnych swoich klientów. W swojej ofercie firma Colonnade ma specjalną polisę turystyczną w postaci zabezpieczenia kosztów pobytu w szpitalu za granicą. Firma Collonade gwarantuje pomoc w nagłych wydarzeniach(assistance) jak również ubezpieczenia kosztów opieki medycznej na kwotę nawet do 200000 euro. Jest to niezwykle ważne, ponieważ koszty leczenia, hospitalizacji czy udzielenia pomocy medycznej poza granicami Polski są niezwykle duże. Dodatkowo polisa gwarantuję klientowi odpowiednią konsultację prawną

i całodobową infolinię, siedem dni w tygodniu przez 365 dni. Ubezpieczenie zdrowotne zapewnia również pomoc w zaopatrzeniu w niezbędne do leczenia lekarstwa i transport osoby chorej do naszego kraju. Polisa gwarantuje również ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wydarzeń i pokrycie szkód spowodowanych przez swoich klientów innym ludziom. Co jest szczególnie istotne, to fakt, że firma Colonnade obiecuje także niezbędne świadczenia w razie uszczerbku na zdrowiu swojego klienta lub w przypadku jego nagłej śmierci.

Ubezpieczenie dla ludzi przewlekle chorych i latających samolotem, świadczenie dla podróżujących

Wielu ludzi coraz częściej wybiera samolot jako swój jedyny środek transportu. Jednak także w czasie trwania takiej podróży mogą nas spotkać nieoczekiwane problemy. Takie jak zaginięcie torby podróżnej, czy kradzież. Firma Collonade w trosce o dobro swoich klientów i w ramach ubezpieczenia podróżnego zapewni zabezpieczenie bagażu podręcznego od kradzieży, zaginięcia lub uszkodzenia. Również, może się zdarzyć, że planowany lot nie odbędzie się i zostanie przeniesiony na inny dzień. A co za tym idzie, podróżujący może ponieść straty związane z zaplanowanym noclegiem lub konsekwencje związane z niedotarciem na czas do danego kraju. Jeżeli opóźnienie trwa dłużej niż 6 godzin to świadczenie od firmy Colonnade zapewni niezbędne świadczenie związane z zadośćuczynieniem za spóźniony lot. Osoby, które chorują na przewlekłe choroby w ramach świadczenia mogą nabyć dodatkowe wsparcie w pokryciu kosztów leków wynikających z problemów zdrowotnych na terenie innego państwa. Ze względu na to, że niektóre miasta o wiele bardziej narażone są na zamachy terrorystyczne to Colonnade może pokryć koszty leczenia i przetransportowanie osoby poszkodowanej do Polski.