Uncategorized

Przedszkola językowe w Warszawie – idealne dla każdego dziecka!

Jeżeli chcesz zadbać o rozwój swojej latorośli, powinieneś przede wszystkim pomyśleć o edukacji maluchów – ta jest niezbędna już od najwcześniejszych lat i pozwoli Twojemu dziecku prawidłowo rozwijać się i przygotować do nauki szkolnej. A bardzo dobrym pomysłem na to, aby edukacja ta przebiegała dzisiaj prawidłowo jest z całą pewnością przedszkole językowe w Warszawie – nowoczesna placówka, która zapewni doskonałą opiekę nad Twoim dzieckiem.

Przedszkole językowe, czyli właściwie co?

Wielu rodziców, przyzwyczajonych to tradycyjnych metod nauczania, nie zawsze przychylnie myśli o dodatkowych zajęciach, które mają na celu poszerzenie horyzontów dziecka. A to spory błąd, o czym świadczą właśnie przedszkola językowe Warszawa – ich celem jest nie tylko zapewnianie podopiecznym odpowiedniego poziomu opieki, ale również nauka języka angielskiego. Czy rzeczywiście jest to dobry pomysł?

Oczywiście! I to z kilku powodów:

  • język angielski jest dzisiaj najpopularniejszym językiem, który warto znać – zarówno po to, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, jak również mieć możliwość prowadzenia rozmów z osobami zza granicy, co również może przynieść wiele korzyści,
  • małe dzieci bardzo dobrze chłoną wiedzę, w tym również tą z zakresu języków obcych – przedszkole dwujęzyczne pozwoli im poznać słówka i zwroty w obcej mowie, a tym samym oswoić się z językiem – będzie to miało ogromne przełożenie na efektywność przyszłej nauki,
  • nauka angielskiego w przedszkolu może być również wspaniałą zabawą, dzięki której Twoje dziecko przyjemnie spędzi czas i będzie mogło z jeszcze większym uśmiechem na usta uczęszczać do placówki.

Co więcej – za naukę języka angielskiego w przedszkolu odpowiadają wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy, którzy mają nie tylko bardzo dużą wiedzę jeżeli chodzi o obcą mowę, ale również posiadają odpowiednie podejście do dzieci, dzięki czemu Twoja latorośl będzie czuła się przy nich w pełni bezpiecznie.

Nie tylko język angielski!

Oczywiście pragniemy uspokoić wszystkich rodziców, którzy sądzą, że wybierając przedszkola językowe w Warszawie edukacja będzie opierać się tylko na tym – otóż nie, a każda placówka tego typu skupia się przede wszystkim na normalnym toku nauczania, który jest po prostu uzupełniony o język angielski. Możesz więc liczyć na to, że Twoja pociecha weźmie udział w wielu zróżnicowanych zajęciach, takich jak:

  • standardowe lekcje dotyczące nauki pisania, czytania czy liczenia,
  • dodatkowe aktywności, mające na celu rozwój talentów i poszerzanie horyzontów dziecka – np. poprzez naukę tańca, rysowania i malowania, jogę, a nawet zajęcia sportowe, np. taekwondo,
  • zabawa na placu zabaw – o ile oczywiście placówka jest na tyle nowoczesna, że zapewnia do niego dostęp, dzięki czemu dziecko będzie mogło spożytkować swoją energię na świeżym powietrzu.

Warto dodać, że opiekę nad Twoim dzieckiem sprawować będą wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy, psychologowie, a nawet logopedzi – w ten sposób maluch będzie pod stałą opieką, a jego rozwój będzie odpowiednio kontrolowany przez grono specjalistów.

Co jeszcze zaoferuje nowoczesne przedszkole językowe w Warszawie?

Oczywiście to nie wszystko, na co możesz liczyć, zapisując swoje dzieci do tego typu placówki. Zaoferuje ona jeszcze:

  • całodniowe wyżywienie dla swoich podopiecznych, które będzie pełnowartościowe, różnorodne i oczywiście smaczne,
  • wysoki standard pomieszczeń i doskonałe wyposażenie, na które składać się będą wszelkiego rodzaju materiały dydaktyczne, gry oraz zabawki,
  • indywidualną opiekę nad dzieckiem, co wynika z małych grup, w których opiekunowie zajmują się swoimi podopiecznymi – dzięki temu zauważony zostanie każdy problem rozwojowy,
  • stały kontakt z rodzicem, dzięki któremu dowiesz się o tym, jak rozwija się Twoje dziecko i nad czym należy więcej pracować.