Uncategorized

Porównywarka kredytów hipotecznych- to dobry wybór

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego wiąże się z dużym ryzykiem oraz perspektywą spłaty przez kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat (kredyt hipoteczny można wziąć nawet na 30 lat). Dlatego ważna jest analiza naszych możliwości przed podjęciem ostatecznej decyzji. Do tego zadania, doskonałym narzędziem będzie porównywarka kredytów hipotecznych, która będzie opisana w tym artykule.

Porównywarka kredytów hipotecznych – szybko i za darmo

Otóż, porównywarka kredytów hipotecznych jest dostępna na zwykłej, darmowej stronie internetowej z dowolnego miejsca na świecie. To znaczy, że każda osoba (nawet taka, która nie myśli o kredycie w tym momencie) może dowiedzieć się o wysokości swoich potencjalnych zobowiązań comiesięcznych. Aby dowiedzieć się, jaki kredyt możemy dostać, wystarczy wypełnić szybki formularz wpisując:

– wartość nieruchomości

– kwota preferowanego kredytu

– okres kredytowania

– rodzaj nieruchomości (tutaj do wyboru aż trzy opcje: mieszkanie, dom lub działka)

– rynek (tutaj do wyboru dwie opcje: pierwotny lub wtórny)

– rodzaj raty (tutaj do wyboru dwie opcje: raty równe lub malejące)

Porównywarka kredytów hipotecznych – możliwość sprawdzenia kilkunastu ofert banków w jednym miejscu

Po wypełnieniu formularza na stronie porównywarki kredytów hipotecznych wyświetlą się oferty kilku lub nawet kilkunastu banków, które są w stanie zaoferować różne kredyty hipoteczne, włączając produkt o nazwie pożyczka hipoteczna santander. Każda oferta opisuje warunki kredytu i zawiera przydatne informacje, takie jak: oprocentowanie kredytu, prowizja za udzielenie kredytu, wysokość miesięcznej raty oraz wysokość RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), która obejmuje całkowity koszt udzielenia kredytu hipotecznego.