Do ŚDM w Panamie pozostało:

 

 

IMG 20181215 WA0072 1

 

Już niebawem rozpoczniemy ŚDM 2019. Nasza mała parafia przygotowuje się do przyjęcia pielgrzymów z różnych stron świata podczas Dni w Diecezjach.

Jako mieszkańcy regionu Olá jesteśmy dumni, że możemy współtworzyć takie wydarzenie! Chcemy przyjąć każdego pielgrzyma, tak jakby sam Chrystus nawiedził nasz dom.  Mamy nadzieję, że rajskie krajobrazy z równinami przepełnionymi roślinnością naszej prowincji Coclé pozostaną długo w pamięci odwiedzających.

W ramach przygotowań udaliśmy się na jeden z najwyżej położonych punktów w naszym rejonie, na charakterystyczne wzgórze „Los Picachos”. Pełni entuzjazmu, doświadczając obecności samego Jezusa, postanowiliśmy umieścić na wzgórzu flagę ŚDM. W ten sposób chcemy przywitać wszystkich, którzy już niebawem nas odwiedzą.

Malownicze wzgórze „Los Picachos” to góra o wysokości około 300m, stworzona z charakterystycznych skał występujących na zachód od miasta Panamá.

Region Olá to prawdziwy skarb dla zwiedzających. Zachowało się tutaj wiele starych zwyczajów i tradycji. Ale przede wszystkim możemy się pochwalić pięknem przyrody dostrzegalnej w zieleni okolicznych gór.

Pielgrzymie! Diecezja Penonomé i mieszkańcy Olá czekają na Ciebie nie tylko z otwartymi ramionami, ale i z otwartym sercem.

 

 

 

Źródło:panama2019.pa

 

Gantry 5