Do ŚDM w Panamie pozostało:

WhatsApp Image 2018 05 10 at 11.58.07 AM 1 1024x682

 

10 maja 2018 roku Prival Bank, ofiarował 50 tys. dolarów Lokalnemu Komitetowi Organizacyjnemu, przyłączając się tym samym do firm wspierających Światowe Dni Młodzieży Panama 2019. Juan Carlos Fábrega, Prezes Rady Nadzorczej Prival Bank, w obecności dyrektorów firmy, przekazał czek abp. José Domingo Ulloa Mendieta, arcybiskupowi Panamy i prezesowi Lokalnego Komitetu Organizacyjnego.

Fábrega zapewnił, że wspieranie Światowych Dni Młodzieży jest autentyczną pomocą dla państwa.

My wszyscy - Panamczycy mamy możliwość uczestnictwa w tym wielkim wydarzeniu. Widzieliśmy już w przeszłości, jak wielki wpływ miały Światowe Dni Młodzieży w krajach, w których się odbywały. To wielkie błogosławieństwo dla Panamy, że akurat ten kraj został wybrany jako miejsce organizacji takiego wydarzenia. - zaznaczył Fábrega.

Zaprosił on również wszystkich przedsiębiorców do dołożenia swojej cegiełki do ŚDM, bowiem ono wywiera wpływ na społeczności i przekracza granice, jednocząc wszystkich ludzi i cały region Ameryki Łacińskiej.

Arcybiskup José Domingo Ulloa Mendieta wyraził wdzięczność zarządowi Banku Prival i jego wszystkim pracownikom za wsparcie ofiarowane Światowym Dniom Młodzieży - nie tylko to finansowe, ale również za udostępnienie swoich domów jako miejsc noclegowych dla pielgrzymów i umożliwienie dzieciom wzięcia udziału w Światowych Dniach Młodzieży.

To jest kolejne duże przedsiębiorstwo, które wierzy w młodzież całego świata. Mamy nadzieję, że przykład każdego z Państwa zmotywuje też innych do włączenia się w to wielkie wydarzenie w naszym kraju. – dodał.

 

Źródło:Panama2019.pa/tłum.: KS

Gantry 5