Do ŚDM w Panamie pozostało:

tu bydgoszcz

 

 

CO? „Piaski Panamy”, będzie Pan A MY ?

KIEDY? piątek-niedziela, 25-27 stycznia 2018 r.

GDZIE?Przy Sanktuarium Zawierzenia na Piaskach


PLAN:

wieczór uwielbienia, noc konfesjonałów, wspólna Droga Krzyżowa z Papieżem Franciszkiem, transmisja Mszy Świętej z Papieżem w niedzielę, Podczas wieczoru integracyjnego "polecimy do Panamy" poznamy kulturę tego kraju, połączymy się z naszą bydgoską ekipą, która poleci na spotkanie z Papieżem.Będzie czas na dyskusję oraz poznanie Patronów ŚDM, zaprezentowanie oraz poznanie wspólnot które funkcjonują na terenie diecezji Bydgoskiej, a które będą obecne podczas wydarzenia "Piaski Panamy"

 

Ręka w górę: kto czasem czuje się samotny? Dobra, nie trzeba podnosić. Wystarczy kiwnąć głową.

Są dwa rodzaje młodych ludzi. Jedni, cokolwiek by się nie działo, tryskają dobrym humorem i roznosi ich pozytywna energia. Wyskakują z łóżka równo z budzikiem i pędzą do szkoły. Po lekcjach nie przesiadują w domu godzinami na fejsie, ani nie grają do rana w Minecrafta. Zamiast tego mają fajną paczkę, na którą zawsze mogą liczyć. A co z tymi drugimi? Oni nie za bardzo. Chociaż otaczają się wieloma ludźmi, to tak naprawdę czują się samotni, bo gdy rzeczywiście potrzebują pomocy, to zostają z problemem sami…

Pamiętasz radość ŚDM w Krakowie? Może bardzo pragnąłbyś cofnąć czas, by przeżyć to jeszcze raz? A może żałujesz, że Cię tam nie było, a teraz z jakiegoś powodu już wiesz, że do Panamy na ŚDM nie polecisz? Zapraszamy Cię do nas! Słyszałeś już o Piaskach Panamy? W tym czasie gdy młodzi z całego świata zgromadzą się z Ojcem Świętym, my spotkamy się na Piaskach Panamy w diecezjalnej strefie ŚDM w Bydgoszczy od 25 do 27 stycznia 2019 roku przy niewielkim Sanktuarium Zawierzenia. Jeśli dołączysz do nas wpadniesz w niezłe towarzystwo, a kto wie może nawet znajdziesz prawdziwych przyjaciół na całe życie. Przede wszystkim doświadczysz tu świętej obecności najczulszej Matki i wszechmocy Jej Boskiego Syna! Będzie czas na dobrą rozmowę i wspólną zabawę, a także na spowiedź życia i adorację Boga w ciszy Najświętszego Sakramentu. Razem usłyszymy orędzie Papieża Franciszka i pozwolimy Bogu zrobić nam życiową rewolucję. Gwarantujemy sporą dawkę niezapomnianych przeżyć duchowych, świetnej muzyki i dobrego humoru. O nic się nie martw! Zawierz swoje troski Panu. On sam będzie działał. Czekamy właśnie na Ciebie!

Kiwasz głową?

Zapisz się już teraz, bo ilość miejsc jest ograniczona, a czasu pozostało niewiele!


plakat bydgoszcz piaski

Gantry 5