Do ŚDM w Panamie pozostało:

Centrum Obsługi Pielgrzyma

Centrum Obsługi Pielgrzyma będzie dostępne dla pielgrzymów od 18 do 30 stycznia 2019 r. przez 24 godziny na dobę na Uniwersytecie Santa Maria la Antigua (USMA).

Pielgrzymi w Centrum Obsługi w zależności od wybranego pakietu będą mogli rozwiązać takie problemy jak:

Dla zarejestrowanych pielgrzymów bez zakwaterowania (pakiety A2/ A4/B2/C) – będą mogli zameldować się, odebrać zestawy pielgrzyma, odebrać identyfikatory i inne,

Rejestracja na miejscu - możliwość rejestracji dla tych pielgrzymów przybywających do Panamy, którzy dotychczas nie dokonali rejestracji internetowej, jak również dla Panamczyków i mieszkańców Panamy, którzy chcą uczestniczyć w różnych wydarzeniach w ciągu ŚDM.

Centrum Obsługi Pielgrzyma na miejscu – służy pomocą pielgrzymom w nagłych sytuacjach i przypadkach, które będą miały miejsce podczas trwania ŚDM.

Rejestracja na miejscu i zameldowanie się w Centrum Obsługi Pielgrzyma na Mszę otwarcia i zamknięcia będzie możliwe aż do soboty 26 stycznia do godz. 12:00

Help Center

Centrum wsparcia

Numer telefonu – +507 238-1743

Od poniedziałku do piątku

Od 08:00 do 20:00

Pamiętaj, że możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 20:00 na czacie internetowym, aby rozwiązać wszelkie problemy związane ze Światowymi Dniami Młodzieży Panama 2019.

Gantry 5