Do ŚDM w Panamie pozostało:

 

rm1

 

Pobierz przewodnik po procesie rejestracji:

ANGIELSKI                                     HISZPAŃSKI

 

Zarejestruj się teraz!

 

 

rm2  

Moduł rejestracji on-linie

Dla procesu akredytacji  dziennikarzy i przedstawicieli mediów udostępniono moduł rejestracji on-line, który po raz pierwszy zostanie  użyty przy organizacji Światowych Dni Młodzieży .

rm3

Zarejestruj się jako zespół

Udostępniono również możliwość rejestracji przedstawicieli mediów jako zespołu, aby mieli zapewnione wspólne wejście na wydarzenia, na które się akredytowali, zgodnie ze swoją rolą.

rm4

Praktyczny przewodnik

Aby ułatwić proces rejestracji, opracowano praktyczny Przewodnik, który zawiera więcej szczegółowych informacji na temat wypełnienia formularza rejestracyjnego.

rm5

Formularz rejestracyjny w 4 językach

Formularz rejestracyjny dostępny jest w 4 oficjalnych językach ŚDM Panama 2019: hiszpańskim, angielskim, francuskim i włoskim. W Przewodniku można również znaleźć tłumaczenie formularza na język portugalski.

rm6

Bezpłatna akredytacja

Obejmuje: dostęp  do Centrum Prasowego, dostęp do sali mediów satelitarnych,  wejście na wydarzenia na które jest się akredytowanym, korzystanie z transportu wyznaczonego do przewozu dziennikarzy z Centrum Prasowego w różne punkty wejścia na Wydarzenia Centralne.

 

Dziękujemy za Twoją chęć dzielenia się i szerzenia,  jak mówi nam Papież Franciszek, "prawdy, dobra i piękna" z każdego wydarzenia, które odbędzie się podczas ŚDM w Panamie w 2019 roku.

 

 

 

 

WYMAGANIA DOTYCZĄCE REJESTRACJI DZIENNIKARZY I PRZEDSTAWICIELI MEDIÓW

 • Bycie dziennikarzem lub przedstawicielem mediów
 • Wykonywanie swojej pracy dla określonego wydawcy medialnego lub niezależnie
 • Wypełnienie formularza rejestracyjnego po wcześniejszym zapoznaniu się z jego instrukcją
 • Załączenie następujących dokumentów:
  • Panamski dowód osobisty lub ważny paszport
  • Kopia drugiego ważnego dowodu identyfikacyjnego (prawo jazdy, legitymacja dziennikarska jeśli jest wymagana w Twoim kraju)
  • Zdjęcie w formacie paszportowym – wysokiej rozdzielczości o wymiarach 45 mm x 45 mm
  • List polecający od wydawcy medialnego, Kolegium Dziennikarskiego lub diecezji, która cię rekomenduje do akredytacji na ŚDM
  • Osoby które zarejestrują się jako ‘Freelance’ lub ‘Independent’ muszą załączyć dwa listy polecające

UWAGA: wszystkie przesyłane dokumenty muszą mieć format PDF, JPEG lub PNG, a rozmiar każdego pliku nie może być większy niż 2MB

 

 

DO POBRANIA

Wzór listu polecającego dla dziennikarza niezależnego: ANGIELSKI 

Wzór listu polecającego dla pracownika mediów: ANGIELSKI  

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Co to jest system rejestracji on-line?

- Jest to system, który został stworzony w celu ułatwienia dziennikarzom i pracownikom mediów wysłania ich prośby o akredytację. Możesz uzyskać do niego dostęp, poprzez stronę https://register.wyd.va
System ten pozwala na: wypełnienie wniosku rejestracyjnego poprzez internetowy formularz rejestracyjny, wprowadzenie swoich danych, dostęp do zastrzeżonego obszaru formularza rejestracyjnego on-line za pomocą kodu dostępu, w celu przesłania wymaganej dokumentacji i śledzenia status swojej prośby.

 

Kiedy moduł rejestracji mediów zostanie zamknięty?

- Zamknięcie modułu rejestracji mediów planowane jest na 31 października 2018. Jest to ostateczny termin, do którego będzie można złożyć swój wniosek rejestracyjny.

 

Jestem dziennikarzem niezależnym. Czy mogę złożyć wniosek o akredytację ŚDM Panama 2109?

- Niezależni dziennikarze mogą również składać wnioski o akredytację przy ŚDM Panama 2019 Panama 2019 i muszą przejść przez ten sam proces, składając wniosek poprzez moduł rejestracji on-line.

 

Chciałbym ubiegać się o akredytację razem z moim zespołem roboczym, ponieważ musimy uczestniczyć w tych wydarzeniach wspólnie, aby móc właściwie je obsłużyć. Czy to możliwe?

- Moduł rejestracji mediów umożliwia wypełnienie wniosku o rejestrację w celu uzyskania akredytacji jako grupa. Informacje na temat tego, jak to zrobić, można znaleźć w Praktycznym przewodniku korzystania z internetowego formularza rejestracyjnego.

 

Źródło: panama2019.pa

rejestracjamediow1  rejestracjamediow2  rejestracjamediow3

Gantry 5